wersja klipu na Vimeo z możliwością pobrania po zalogowaniu oryginalnego pliku 1.8GB
(taki bonus dla fanów jakości, tym bardziej, że filmowe ziarno zabija kompresja)


postprodukcja w teledysku
po godzinach
B.A.D. – C.U.D.
KATEGORIA USŁUG
CEL PROJEKTU

To moja druga współpraca z tym niezwykle utalentowanym koszalińskim raperem. Korzystając z wolnego dnia, zainspirowany burzowym niebem postanowiłem coś zrobić. Podskoczyłem do B.A.D’a, sprawdzić jego nowe numery (a ma ich trochę:) i wybrałem ten, do którego bit wyprodukował niejaki Tomasson. Błażej, zapytany przeze mnie, czy jest gotowy, aby zrobić szybkie video – odpowiedział – „zawsze!” I w istocie tak też było :)
Idea klipu była prosta: 1 klip w 1 dzień. Jedziemy na miejsce, robimy zdjęcia (w możliwie jak najmniejszej ilości powtórek), następnie szybki montaż, doprawiam szczyptą filmowej magii – i gotowe!
B.A.D. ma niesamowity flow i jest w 100% naturalny w tym co robi. Zdjęcia zajęły nam godzinkę. 6 powtórek/zmian kadrów w zupełności wystarczyło. Postprodukcja, którą zająłem się dopiero 2 dni później – jakieś 5 godzin. I w ten oto „cudowny” sposób powstał „C.U.D.”.
Wszystkich, którzy chcą się zaznajomić z twórczością B.A.D. zapraszam na oficjalną stronę. Można tam dostać płytę w wersji cyfrowej bądź fizycznej.