po godzinach
Happy Koszalin
KATEGORIA USŁUG
CEL PROJEKTU

Prace nad koszalińską wersją „Happy” Pharrella Williamsa rozpocząłem na początku stycznia 2014. Zainspirował do tego Kraków, który jako jedno z pierwszych miast w Polsce zrealizował swoją wersję teledysku. Wraz z Kacprem Wojcieszkiem (szkoła tańca „Feel The Noise”) i Agatą Ludwikowską (szkoła tańca „Magnetica”) i grupką znajomych zrealizowaliśmy parę ujęć w okolicach parku. Niestety późniejsze mrozy spowodowały, że projekt odłożyliśmy na lepsze i bardziej cieplejsze dni. W międzyczasie liczba osób biorących udział w realizacji zaczęła się zwiększać, aż z małego projektu po godzinach zrobiła się całkiem spora realizacja. Zdjęcia trwały ogółem ok. 2 tyg., zaś premiera miała miejsce na początku lutego.

W klipie chciałem pokazać szczęśliwych i pozytywnie nakręconych ludzi w ciekawych miejscach Koszalina, które wszyscy znamy. Podczas realizacji trzymałem się oryginalnej konwencji teledysku „Happy”, gdzie bohater idzie/tańczy w stronę kamery, a ta cały czas „płynie”.

Odbiór teledysku na YouTube przerósł wszelkie moje oczekiwania i tak w ciągu pierwszych 48h przebił wyświetleniami wszystkie materiały promocyjne o Koszalinie jakie do tej pory powstały i znalazły się w Internecie. Zaś po zaledwie 4 dniach przekroczył 100.000 wyświetleń :) Tym samym Koszalin zyskał (za darmo;) całkiem niezłą promocję, a biorący udział w realizacji – naprawdę fajną pamiątkę:)
Zapraszam do oglądania szczęśliwego Koszalina!