realizacje
Chwytam Wiatr
KATEGORIA USŁUG
CEL PROJEKTU

Przed Wami kolejny klip zrealizowany w ramach projektu „Działaj Lokalnie”, nad którym miałem przyjemność pracować. „Chwytam Wiatr” to teledyskowa forma promocji dla świetlicy „Rybacówka” w Unieściu i jej filii w Mielnie, jak i samej gminy Mielno.
Cytując zleceniodawce: „Teledysk do utworu powstał w ramach projektu „Mieleński Music, Dance, Show”, realizowanego od sierpnia 2013 r. do stycznia 2014 r. przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym w Unieściu.
W teledysku staraliśmy się pokazać walory krajobrazowe naszej gminy Mielno, promować dzieci uzdolnione muzycznie i tanecznie.
W ramach projektu odbyły się również zajęcia muzyczne dla dzieci i młodzieży, nauka śpiewu połączona z nauką języka angielskiego, zajęcia taneczne, Mieleński Festiwal Młodych Talentów. Chcieliśmy pokazać, że nawet dzieci mogą skutecznie promować naszą piękną gminę oraz, że środki przekazywane na kształcenie dzieci i młodzieży to dobra inwestycja w przyszłość dla całego mieleńskiego społeczeństwa.”

Dźwiękiem zajęła się Zosia Karbowiak. Zdjęcia realizowane były w wietrzny, jesienny dzień, więc pogoda do tematyki utworu naprawdę dopasowała:)